DARČEKOVÉ POUKAZY

Potešte svojich blízkych originálnym darčekom!

Venujte im relax vo Vitálnom svete, aktívny oddych pri bedmintone či príjemnú zábavu a posedenie na bowlingu v Dixon Resort.

Na želanie Vám  náš grafický tím vytvorí aj jedinečné personalizované poukazy s menom a vlastným textom.

Ponuka poukazov:

Vstup do vitálneho sveta pre 2 osoby v trvaní 120 min. Cena 30€
Vstup  umožňuje hosťom využitie bazéna, vírivky a sáun. Pri nízkej obsadenosti wellness centra je klientom k dispozícii infrasauna, a  podľa preferencie si vyberú parnú eukalyptovú, suchú fínsku alebo biosaunu. Vitálny svet je ideálnym miestom na relax, ktorého pokojnú atmosféru dotvárajú plamienky sviečok a príjemná hudba. Darčekový poukaz je možné využiť v zmysle súčasných prijatých opatrení. Saunový svet je do odvolania mimo prevádzky.

Masáž v trvaní 25 min. Cena 17€
Masáž je zameraná na oblasti šije, krku a chrbta. Najobľúbenejšou je klasická masáž, ale naši kvalifikovaní maséri načúvajú požiadavkám klienta, odborne hodnotia stav svalstva a procedúru prispôsobia individuálnym potrebám.

Masáž v trvaní 50 min. Cena 27€
Celotelová uvoľňujúca masáž. V prípade potreby, masér venuje dlhší čas problémovým oblastiam.

Bowling. Cena 12€
Poukaz sa vzťahuje na 1 hodinu hry bowlingu. Odporúčaný maximálny počet hráčov je 6. Bowling  je obľúbenou voľnočasovou aktivitou. Má jednoduché pravidlá a prináša nielen potešenie z hry, ale aj priestor na príjemné posedenie s priateľmi. V našej prevádzke máme v ponuke aj výbornú pizzu priamo z pece a samozrejme široký výber nápojov.

Bedminton. Cena 8€
Darujte hru bedmintonu v trvaní 1 hodiny pre dvoch hráčov. Bedminton prináša aktívny oddych, zábavu, rozptýlenie od povinností. Taktiež predstavuje výbornú aktivitu na odbúranie stresu a zlepšenie kondície.

Štandardné obdobie platnosti poukazu je 3 mesiace, v súčasnej situácií je možné dohodnúť dlhšiu platnosť poukazov.

V prípade záujmu nás kontaktujte:
tel: 0903 712 033 alebo e-mail marketing@dixon.sk

TOP VIRTUÁLNA PREHLIADKA