Wellness dixon resort

 

Nadštandardne vybavené wellness & spa. V ponuke aj exkluzívna telová procedúra maderoterapia.

BAZÉN  otvorený denne v čase 18.00 - 21.00 hod.
Bazén s detským bazénikom Vám poskytnú dokonalú relaxáciu a spôsob ako si obnoviť stratené sily. Teplota: 28 - 30°C

ODPOČÍVAREŇ 
 V čase medzi využívaním služieb saunového sveta si môžete dopriať oddych v príjemnom prostredí odpočivárne.  Pre ešte väčšiu pohodu, Vám obsluha lobby baru rada prinesie Vašu objednávku zo širokej ponuky teplých a studených nápojov.

JACUZZI
Ponorte sa a doprajte si prijemnú masáž za pomoci vodných trysiek, ktoré uvoľnia všetky svaly vo vašom tele a dokonale prekrvia celý organizmus. Teplota: 37 °C. 

EUKALYPTOVÁ PARNÁ SAUNA 
Inhalovanie eukalyptovej pary pomáha pri ochrane pred vírusovými ochoreniami a uvoľňuje dýchacie cesty. Tak isto je nenahraditeľná pri nádche, alergiách a iných ochoreniach dýchacích ciest.

FÍNSKA SUCHÁ SAUNA
Priaznivý účinok sauny sa prejaví prekrvením pokožky, podkožia a svalov. Precvičia sa dôležité funkcie organizmu ako napr. schopnosť správnej reakcie ciev, kože, činnosti srdca, obličiek, nervovej sústavy atď. Sauna zlepšuje imunitný systém a celkovú regeneráciu.

2 INFRA SAUN
Maséri ju odporúčajú pred masážou pre dokonalé uvoľnenie tela.

Čo môžeme čakať od infrasauny? Je perfektná pri redukcii hmotnosti. Za 30 minút saunovania v infrasaune spálite až 600 kilokalórií! Perfektne v nej zrelaxujete a organizmu doprajete dokonalú regeneráciu. Odbúrava dôsledky stresu. Skrášľuje pokožku – z pleti sa odstraňujú nečistoty a odumreté bunky. Pleti sa vracia elasticita.Urýchľuje hojenie poranení kože – popáleniny, jazvy, odreniny, rezné rany a je vhodná ako podporná liečba pri akné aj lupienke. Pomáha telu uvoľňovať endorfíny, ktoré sú zodpovedné za naše pocity dobrej nálady a pohody. Z tela sa vyplavujú toxické látky – pre porovnanie vo fínskej saune ich vylúčime v pote 5%, v infrasaune až 15%.

BIOSAUNA
Tento druh sauny ocenia najmä ľudia, ktorí zle znášajú vysoké teploty, nakoľko je vyhrievaná na 60 °C. Zároveň má v porovnaní s klasickou fínskou saunou vyššiu vlhkosť vzduchu. Je šetrná ku kardiovaskulárnemu systému, nezaťažuje organizmus a preto je ideálna pre osoby, ktoré so saunovaním len začínajú, veľmi dobre ju znášajú i deti a alergici. Účinky sauny sú obohatené o využitie aromaterapie a liečivej sily byliniek. Inhalácia esenciálnych olejov prehlbuje relaxáciu a zážitok zo saunovania, napomáha k uvoľneniu dýchacích ciest a navodzuje pocit psychickej pohody.

MASÁŽE

Náš tím kvalifikovaných masérov sa postará o stuhnuté svalstvo a navodenie hlbokej relaxácie. Príjemná hudba a aromaterapia prispejú k dokonalému oddychu a príjemnému zážitku z procedúry. V ponuke máme masáže v trvaní 25 a 50 minút. 

MADEROTERAPIA                                                                                                      Táto moderná masážna technika využíva drevené anatomicky tvarované nástroje na odbúravanie celulitídy, podporu lymfatického systému a tvarovanie postavy. Opakovanými masážnymi pohybmi dôjde k odplaveniu tuku, toxínov a prebytočných tekutín a zároveň sa vám prekrvia svaly a pokožka. Zoznam blahodárnych účinkov maderoterapie je naozaj rozsiahly.

 

 

ZÁBALY A MASÁŽE

KLASICKÁ / RELAXAČNÁ MASÁŽ
Masáž ako liečebný a relaxačný prostriedok pôsobí uvoľňujúco na oblasť kože, podkožia, svalov, urýchľuje vstrebávanie opuchov, odstraňuje látky vyvolávajúce únavu, zlepšuje výživu a prekrvenie tkanív a celkovo pôsobí priaznivo na psychiku. Pri tejto procedúre sa určite výborne uvoľníte a zrelaxujete.

Dĺžka procedúry: 25 min. / čiastočná
Dĺžka procedúry: 50 min. / celková

 

 • Vitálny svet pre ubytovaných hotelových hostí

 • Vírivky

  Voľný vstup
 • Sauny 120 min.

  18 € / osoba
 • Infrasauna 60 min.

  10€ / 1 osoba
 • Infrasauna 60 min.

  18€ / 2 osoby
 • Vitálny svet pre neubytovaných hostí

  Aktuálne sú pre veľkú vyťaženosť wellness centra pre neubytovaných hostí k dispozícii iba masáže a maderoterapia. Ďakujeme za pochopenie.
 • Infrasauna 60 min.

  10€ / 1 osoba
 • Infrasauna 60 min.

  18€ / 2 osoby
 • Bazén, vírivky - 60 min.

  15 € / osoba
 • Vital packet - 120 min.

  30€ / osoba
  sauny (eukalyptová parná, fínska, infra), bazén, jacuzzi
 • Zapožičanie županu

  5 € / ks
 • Zapožičanie uteráka

  2 € / ks
 • Masáže (v ponuke počas dní utorok - sobota v čase 18.00 -21.00hod.)

 • Klasická masáž 25´

  24 € / osoba
  podľa výberu(chrbta – šije a ramien, dolných končatín, horných končatín, hlavy a tváre)
 • Klasická masáž 50´

  36 € / osoba
  podľa výberu(chrbta – šije a ramien, dolných končatín, horných končatín, hlavy a tváre)
 • Aromaterapeutická masáž 50´

  36 € / osoba
  (chrbát, šija, nohy)
 • Maderoterapia

 • Čiastočná maderoterapia v trvaní 45 minút

  25€
  spodná časť tela - nohy obojstranne + kríže
 • Celotelová maderoterapia v trvaní 60 minút

  35€
TOP VIRTUÁLNA PREHLIADKA