Wellness dixon resort

Nadštandardne vybavené wellness & spa - bazén - aktuálne mimo prevádzky, 4 jacuzzi, 2 infra sauny, parná, fínska suchá a biosauna

BAZÉN S VODNÝMI ATRAKCIAMI - aktuálne mimo prevádzky
Bazén s detským bazénikom Vám poskytnú dokonalú relaxáciu a spôsob ako si obnoviť stratené sily. Teplota: 28 °C

ODPOČÍVAREŇ S BAROM
 V čase medzi vzužívaním služieb saunového sveta si môžete dopriať oddych v príjemnom prostredí odpočivárni, kde si môžete vybrať z bohatej ponuky nápojov poskytovaných wellness barom.

4 JACUZZI
Ponorte sa a doprajte si prijemnú masáž za pomoci vodných trysiek, ktoré uvoľnia všetky svaly vo vašom tele a dokonale prekrvia celý organizmus. Teplota: 37 °C. Pre väčšie skupiny ponúkame vírivku s kapacitou do šesť osôb. Milovníci súkromia majú k dispozícii dve menšie vírivky pre dve až tri osoby.

EUKALYPTOVÁ PARNÁ SAUNA
Inhalovanie eukalyptovej pary pomáha pri ochrane pred vírusovými ochoreniami a uvoľňuje dýchacie cesty. Tak isto je nenahraditeľná pri nádche, alergiách a iných ochoreniach dýchacích ciest.

FÍNSKA SUCHÁ SAUNA
Priaznivý účinok sauny sa prejaví prekrvením pokožky, podkožia a svalov. Precvičia sa dôležité funkcie organizmu ako napr. schopnosť správnej reakcie ciev, kože, činnosti srdca, obličiek, nervovej sústavy atď. Sauna zlepšuje imunitný systém a celkovú regeneráciu.

2 INFRA SAUNY
Čo môžeme čakať od infrasauny? Je perfektná pri redukcii hmotnosti. Za 30 minút saunovania v infrasaune spálite až 600 kilokalórií! Perfektne v nej zrelaxujete a organizmu doprajete dokonalú regeneráciu. Odbúrava dôsledky stresu. Skrášľuje pokožku – z pleti sa odstraňujú nečistoty a odumreté bunky. Pleti sa vracia elasticita.Urýchľuje hojenie poranení kože – popáleniny, jazvy, odreniny, rezné rany a je vhodná ako podporná liečba pri akné aj lupienke. Pomáha telu uvoľňovať endorfíny, ktoré sú zodpovedné za naše pocity dobrej nálady a pohody. Z tela sa vyplavujú toxické látky – pre porovnanie vo fínskej saune ich vylúčime v pote 5%, v infrasaune až 15%.

BIOSAUNA
Tento druh sauny ocenia najmä ľudia, ktorí zle znášajú vysoké teploty, nakoľko je vyhrievaná na 60 °C. Zároveň má v porovnaní s klasickou fínskou saunou vyššiu vlhkosť vzduchu. Je šetrná ku kardiovaskulárnemu systému, nezaťažuje organizmus a preto je ideálna pre osoby, ktoré so saunovaním len začínajú, veľmi dobre ju znášajú i deti a alergici. Účinky sauny sú obohatené o využitie aromaterapie a liečivej sily byliniek. Inhalácia esenciálnych olejov prehlbuje relaxáciu a zážitok zo saunovania, napomáha k uvoľneniu dýchacích ciest a navodzuje pocit psychickej pohody.

 

ZÁBALY A MASÁŽE

RAŠELINOVÝ ZÁBAL
Teplý zábal obsahujúci množstvo organických látok, ktoré vznikli v prírode geologickými procesmi. Pri zábale pôsobia mechanické a tepelné vlastnosti, ktoré uvoľnia jednotlivé tkanivá a zároveň im dodajú výživu.
Dĺžka procedúry: 20 min.

KLASICKÁ / RELAXAČNÁ MASÁŽ
Masáž ako liečebný a relaxačný prostriedok pôsobí uvoľňujúco na oblasť kože, podkožia, svalov, urýchľuje vstrebávanie opuchov, odstraňuje látky vyvolávajúce únavu, zlepšuje výživu a prekrvenie tkanív a celkovo pôsobí priaznivo na psychiku. Pri tejto procedúre sa určite výborne uvoľníte a zrelaxujete.

Dĺžka procedúry: 15 min. / čiastočná
Dĺžka procedúry: 25 min. / čiastočná
Dĺžka procedúry: 50 min. / celková

MASÁŽ CHODIDIEL
Dĺžka procedúry: 30 min.

 • Vitálny svet pre ubytovaných hotelových hostí

 • Vírivky

  Voľný vstup
 • Sauny 120 min.

  10 € / osoba
 • Vitálny svet pre neubytovaných hostí

 • Bazén, vírivky - 60 min.

  8 € / osoba
 • Vital packet - 120 min.

  15 € / osoba
  sauny (eukalyptová parná, fínska, infra), bazén, jacuzzi
 • Zapožičanie županu

  5 € / ks
 • Zapožičanie uteráka

  2 € / ks
 • Masáže

 • Klasická masáž 15´

  14 € / osoba
  podľa výberu(chrbta – šije a ramien, dolných končatín, horných končatín, hlavy a tváre)
 • Detoxikačná masáž 15´

  14 € / osoba
 • Klasická masáž 25´

  17 € / osoba
  podľa výberu(chrbta – šije a ramien, dolných končatín, horných končatín, hlavy a tváre)
 • Klasická masáž 50´

  27 € / osoba
  podľa výberu(chrbta – šije a ramien, dolných končatín, horných končatín, hlavy a tváre)
 • Aromaterapeutická masáž 50´

  27 € / osoba
  (chrbát, šija, nohy)
 • Rašelinový zábal

  12 € / osoba
  chrbát
 • Špeciálne masáže s trvaním 25´

  17 € / osoba
  aromaterapeutická masáž chrbta a šije, anticelulitídna škoricová masáž nôh a zadku, bankovanie (Kneipp), reflexná masáž chodidiel, detoxikačná medová masáž (chrbát, šija)
TOP VIRTUÁLNA PREHLIADKA