Zábava a výborné jedlo pod jednou strechou!

Čerstvá pizza priamo z pece

Stolný futbal

Šípky

PREV
NEXT

Rezervácia dráhy

4 Bowlingové dráhy, stolný futbal, šípky

12,00 € / hodina

prenájom dráhy pre 6 hráčov

Mantinelová dráha

Čerstvá pizza, kebab, mäsové a syrové chuťovky

Oslavy a eventy

 

 BRICK Bar&Bowling

Prevádzku pripravujeme na otvorenie. Plánovaný deň otvorenia je štvrtok 12.10. Budeme Vás informovať. Môžete sa tešiť na nový personál, krajšie priestory a nové možnosti zábavy. Tešíme sa na Vás. 

Nový zmodernizovaný podnik BRICK Bar&Bowling zákazníkom ponúka zábavu a skvelé jedlo pod jednou strechou. Môžete si u nás zahrať bowling, stolný futbal, či šípky. V ponuke jedál nájdete výbornú čerstvú pizzu, šťavnaté krídelká, vyprážaný syr a iné chuťovky. Samozrejmosťou je široký výber nápojov. Nesmie chýbať dobrá hudba a pohodová atmosféra. Rozšírením prevádzky vznikol jedinečný podnik v Banskej Bystrici, ktorý ponúka veľkorysé priestory na zábavu, oslavy, či firemné akcie. Tešíme sa na Vás v BRICK Bar&Bowling Banská Bystrica! 

 Otváracie hodiny

piatok:   18:00 - 22:00 hod.

sobota:   18:00 - 22:00 hod.

  nedeľa:  18:00 - 20:00 hod. 

Je možné objednať bowlingové dráhy aj mimo otváracích hodín pre skupiny pri objednávke vopred. Volajte prosím na  tel. číslo 0910 141 969.

 

 Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov

štvrtok:   16:00 - 22:00 hod.

piatok:  16:00 - 00:00 hod.

sobota:   15:00 - 23:00 hod.

nedeľa:   ZATVORENÉ

  pondelok:  ZATVORENÉ

 

 

 Ponuka jedál

K dobrej zábave patrí aj skvelé jedlo. V našej ponuke nechýba výborná pizza, rôzne druhy krídelok,chrumkavé nugetky, syrové chuťovky v podobe vyprážaného syru, či lahodných mozzarellových tyčiniek. Určite je z čoho vyberať.   

  Pravidlá

Jedna partia bowlingu sa skladá z 10 hier. Každá hra sa skladá z dvoch hodov, okrem prípadu, keď je prvým hodom zrazených všetkých 10 kolkov. Pokiaľ v jednej hre zrazíte oboma hodmi dohromady 0 až 9 kolkov, získavate za každý zrazený kolok 1 bod. Pokiaľ v jednej hre zrazíte oboma hodmi dohromady 10 kolkov, získavate 10 bodov plus bonifikáciu, ktorá je rovná počtu bodov dosiahnutých prvým hodom v nasledujúcej hre. Ak zrazíte v jednej hre prvým hodom všetkých 10 kolkov, získavate 10 bodov plus bonifikáciu, ktorá je rovná počtu bodov dosiahnutých oboma hodmi v nasledujúcej hre. Ak dosiahnete SPARE v poslednej 10 hre, máte nárok na jeden dodatkový hod. Ak dosiahnete v poslednej hre STRIKE, získavate 2 dodatkové hody.

TOP VIRTUÁLNA PREHLIADKA