Veľký vonkajší areál

Vodné plochy a atrakcie

Veľká kapacita hotela

Veľké kongresové priestory

Veľká kapacita parkovísk

O Hoteli

Hotel Dixon **** je situovaný v širšom centre, nachádza sa v oddychovej zóne historického mesta Banská Bystrica, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli a neďaleko ďalších turistických a lyžiarskych centier stredného Slovenska.

Hotel Dixon je súčasťou Dixon Resortu, ktorý poskytuje výborné podmienky na aktívny oddych nielen pre hotelových hostí. Široká ponuka športových a relaxačných aktivít predurčuje náš hotel na organizovanie veľkých firemných športových podujatí spoločenských udalostí, konferencií či školení. Vzhľadom na profesionálny prístup personálu s dôrazom na detaily je zárukou spokojnosti hostí a úspešnej realizácie jednotlivých akcií podľa Vaších prianí.

 

 

Hlavnou devízou hotela je jeho centrálna poloha v strede Slovenska, ale aj z pohľadu európskych metropol. Dostupnosť v rámci dopravy v dôsledku kľúčového dopravného uzlu je zabezpečená v každom smere, vrátane neďalekého letiska na Sliači.

Desať konferenčných sál a komplexne vybavené kongresové centrum zahŕňa kongresové a spoločenské priestory s kapacitou až 500 miest. Dokážeme zabezpečiť maximálny comfort a zázemie na priebeh firemných akcií, školení, teambuldingov, workshopov, prezentácií či konferencií a pracovných stretnutí.

Súčasťou hotela je Wellness centrum. Vodný svet (vstup do bazénu a víriviek) je poskytovaný ubytovaným hosťom GRÁTIS. Wellness centrum ponúka vnútroný bazén, 5 sáun, 3 vírivky, oddychovú miestnosť a rôzne druhy masáží.

Či už si sa rozhodnete pre relax, aktívny oddych alebo si Hotel Dixon vyberiete ako miesto pre Váš kongres, svadbu alebo inú sú spoločenskú udalosť u nás sa vždy stretnete s ochotou splniť akékoľvek Vaše požiadavky.

Rezervácia

Príchod

Odchod

Počet dospelých osôb:

Deti

 

 

Hľadám voľné izby

Enter your details

0

Zhrnutie rezervácie

Ďakujeme za vašu rezerváciu! Práve sme Vám poslali potvrdenie o obdržaní rezervácie na emailovú adresu s nasledujúcimi informáciami:

Príchod - Zmeniť
Odchod - Zmeniť
Počet nocí:
Počet dospelých osôb: - Zmeniť
Ubytovanie: - Zmeniť

Cena ubytovania:
Príplatky: -
Coupon discount amount:

Celková cena:

Tešíme sa na Vašu návštevu!

There is no active payment gateways. Please activate at least one payment gateway in HBook settings (Hbook > Payment).

Processing...

 

TOP VIRTUÁLNA PREHLIADKA