Svadby

Plesy

Recepcie

Firemné akcie

Promócie

Čaká Vás dôležitá životná udalosť, svadba, ples alebo jubileum?

Ste na tom správnom mieste!
Spoločenské priestory poskytujú nadštandardné podmienky na konanie plesov, stužkových slávností, svadieb, veľkých firemných osláv ako aj osláv významných životných jubileí, recepcií, rautov a podobne pričom sme schopní zabezpečiť kompletnú realizáciu udalostí aj svadobný servis. Maximálna kapacita pri využití spoločenského centra, denného baru, nočného baru, reštaurácie a 3 parketov (spoločenské sály, nočný bar, banketka a reštaurácia) je až 600 osôb podľa požiadaviek klienta. V letných mesiacoch je otvorená terasa s detským ihriskom a letným barom. Samozrejmosťou je vynikajúca kuchyňa, príjemná obsluha, parkovanie na priestrannom parkovisku priamo pred hotelom a Wifi pripojenie v celom hotelovom komplexe.

Spoločenské priestory hotela sú vybavené veľkým ozvučeným parketom so svetelnými efektami. Príjemnú atmosféru navodzuje aj množstvo bodových a ultrafialových svetiel. Silnou stránkou Spoločenského centra Hotela Dixon je logistika výdaja jedál tak, aby klient bol obslúžený chutným a teplým jedlom vo veľmi krátkom čase.

Špeciálnou príležitosťou sú u nás rozlúčky so slobodou. Zrelaxujte sa v našom Wellness centre, aby ste sa do rána mohli zabávať v neďalekom najväčšom disko klube na Slovensku či množstve nočných barov centra Banskej Bystrice, ktorej nočný život zaručuje rozlúčku ako sa patrí. Pripravené prekvapenia pre budúceho ženícha či nevestu a možnosť sprostredkovania limuzíny a rôznych aktivít v rámci hotela aj mimo neho.

Neváhajte kontaktovať naše obchodné oddelenie, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Viera Sninská

Sales director
Email: banket@dixon.sk
Tel.: 0903 453 052
TOP VIRTUÁLNA PREHLIADKA